Свежие обсуждения
О форуме

Что-то тихо стало в зале

1 4

Що за песимізм?Заїбуться гнути.Самі загнутьсяwink

 
куко: Що за песимізм?Заїбуться гнути.Самі загнуться

Підтримую! :)

 

 

laughing

 

Харитон Ермаков, как там вид из окна? :)

 
1 4